سرامیک کف 80*80 پردیس که حتی با خیس شدن هم لیز نمی خورد

نام خود تجهیزات حاوی موادی است که این واحد برای کار با آن سازگار شده است. هنگام کار با شیشه، راحت است، اگرچه جایگزین های مدرن تری برای آن وجود دارد.

در واقع، برای برش نیست، بلکه فقط برای اعمال خراش روی سطح است تا مانند یک شکلات، مواد را به آرامی بشکند.

به همین دلیل است که تنها مقدار کمی از کاشی و سرامیک کف 80*80 پردیس را می توان با این ابزار برش داد. در این مورد، مواد باید ضخامت کمی داشته باشند و نباید بر روی هواپیما دارای برجستگی باشند.

هنگام کار با این ابزار، سخت ترین کار این است که یکباره آن را در امتداد نشانه ها بکشید، با همان فشار، شیاری به عمق مورد نیاز بکشید تا کاشی در جای اشتباه نشکند.

اگر می خواهید سرامیک را در یک خط مستقیم بشکنید، انجام این کار نسبتاً آسان است و اگر بخواهید در امتداد یک خط منحنی بشکنید، مشکلاتی پیش می آید.

یک بلوک چوبی در زیر شیار قرار داده شده و از دو طرف روی مواد فشار داده می شود و سعی می شود لبه ناهموار بریده نشود. بنابراین کاشی در امتداد خط کشیده شده توسط برش شیشه شکسته می شود.

با استفاده از آسیاب
راه سوم برش با آسیاب است.

همه کسانی که این سوال را می پرسند “چگونه کاشی را برش دهیم” کلمه “سنگ زنی” را شنیده اند. آسیاب زاویه‌ای که معمولاً به آن «سنگ‌زن» می‌گویند، ابزاری همه کاره است که می‌تواند کاشی‌های سرامیکی را به راحتی برش دهد. در این حالت ضخامت و حجم مواد هیچ نقشی ندارد.

پیوست آسیاب
مزیت استفاده از این ابزار امکان برش اشکال در اندازه های مختلف، انواع نازل و برس در اندازه ها و کالیبرهای مختلف است. از معایب “سنگ زنی” می توان به مقدار زیادی خرده و گرد و غبار که پس از استفاده از آن باقی می ماند، اشاره کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.