شیره انگور شهر کرد کاهش وزن 20کیلوگرمی به شما هدیه می دهد

شیره انگور نارس ممکن است فواید سلامتی از جمله درمان بیماری های قلبی عروقی داشته باشد.

وجود ترکیبات زیست فعال در آب میوه بر فشار خون، نشانگرهای التهابی، استرس اکسیداتیو، عملکرد، تشکیل رگه های چربی و سطح گلیسمی تأثیر می گذارد.

مطالعات نشان داده اند که ترکیبات فعال زیستی بر روی نمایه لیپیدی سرم نیز تأثیر می گذارد و در شرایط خاصی کلسترول LDL را افزایش می دهد.

اثرات ارتقاء سلامت شیره انگور شهرکرد از طریق آزمایشات انسانی و حیوانی مورد بررسی قرار گرفته است. این مقاله مروری خلاصه ای جامع از ادبیات مربوط به خواص دارویی و فیتوشیمیایی آب انگور سبز ارائه می دهد.

انگور انواع و رنگ های مختلفی دارد سبز، قرمز، آبی، بنفش و قرمز تیره.

اگر بدانید سالانه حدود 72 میلیون تن انواع انگور در سراسر جهان کشت می شود تعجب خواهید کرد.

در حالی که بخش عمده ای از تولید انگور در جهان توسط صنعت شیره سازی استفاده می شود، مابقی آن به عنوان میوه مصرف می شود و بخش کمی در تهیه میوه های خشک از آنها استفاده می شود.

گفته می شود که انگور برای اولین بار به صورت محلی در خاورمیانه توسعه یافت.

در نهایت، کشورهای مختلف نیز شروع به توسعه آن و استفاده از آن در فرآیند تولید شیره کردند. به آهستگی و به تدریج کشورهای دیگر نیز به کشت آن و استفاده از آن در فرآیند شراب سازی جدا از استفاده برای مصارف دیگر پرداختند.

قابل حمل بودن، بافت، طعم و دسته بندی انگورها آنها را به میوه انگشتی معروف در سراسر جهان تبدیل کرده است. مزایای پزشکی بالقوه مصرف انگور بسیار زیاد است.

طبق مطالعات انجام شده، انگور از سرطان، بیماری های قلبی، فشار خون بالا و یبوست جلوگیری می کند. انگور سبز در طول سال به راحتی در بازار قابل دسترسی است.

سرشار از آنتی اکسیدان هایی مانند پلی فنول ها و رسوراترول، ویتامین C و سایر مواد مغذی ضروری، دستور پخت انگور یا آب آن می تواند در صورت مصرف منظم برای سلامتی شما معجزه کند.

علاوه بر این، بوی مرکبات و میوه ای و طعم ترش آن را به یکی از محبوب ترین و لذت بخش ترین میوه ها تبدیل کرده است. انگور دارای اجزای خاصی است، به همین دلیل است که به آن وضعیت “فوق غذایی” داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.