صابون تی سی سی کاپوس که عامل سقط جنین شد

شما می توانید صابون را در خانه، ارزان، برای رفع نیازهای اعضای خانواده خود، یا هدیه ای فوق العاده برای دوستان خود درست کنید.

صابون را می توان با استفاده از کیت درست کرد.

می توانید مواد تشکیل دهنده خود را انتخاب کنید و صابون تی سی سی کاپوس را مطابق با نیاز خود بسازید. در این مقاله نحوه ساخت صابون از ابتدا با استفاده از روش فرآیند سرد توضیح داده شده است.

مواد
700 میلی لیتر روغن نارگیل / روغن زیتون
1 لیتر شیرین کننده سبزیجات
400 میلی لیتر هیدروکسید سدیم یا لیمو (همچنین به عنوان سود سوزآور شناخته می شود)
900 میلی لیتر آب مقطر یا چشمه

100 میلی لیتر اسانس دلخواه مانند نعناع، ​​لیمو، گل رز یا اسطوخودوس
روند:
برای ساخت صابون فرآیند سرد آماده شوید
تصویر با عنوان صابون خود را بسازید مرحله 1
1
مواد تشکیل دهنده را جمع آوری کنید صابون فرآیند سرد از روغن، لیمو و آب تهیه می شود. در فرآیند صابونی شدن، این اجزا در دمای مناسب با هم مخلوط شده و جامد می شوند تا صابون تشکیل شود. مواد تشکیل دهنده لیست شده را در فروشگاه صنایع دستی و فروشگاه مواد غذایی محلی خود خریداری کنید.
تصویر با عنوان صابون خود را بسازید مرحله 2
2
فضایی را برای تهیه صابون در نظر بگیرید، بهتر است فضایی در آشپزخانه برای این کار در نظر بگیرید زیرا باید مواد را روی اجاق گاز گرم کنید. شما با لیز که یک ماده شیمیایی خطرناک است کار خواهید کرد.

بنابراین به خاطر داشته باشید که کودکان یا حیوانات خانگی نباید در حین کار در اطراف باشند. روزنامه را روی یک میز بچینید و لوازم زیر را جمع آوری کنید، که می توانید آنها را به صورت آنلاین یا از فروشگاه صنایع دستی نزدیک خود خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.