قابلمه استیل ترامونتینا که در نبود گرما هم غذا را می پزد

تابه های بریزر یا قابلمه استیل ترامونتینا بزرگ و مسطح با درب قفل کننده رطوبت هستند. این طراحی باعث می شود Braiser Pan یک کار چند وظیفه ای و همچنین یک افزودنی عالی برای هر مجموعه ای باشد.

می توان از آنها برای قهوه ای کردن غذا روی اجاق گاز و/یا پخت آهسته غذا در فر استفاده کرد. برخی از ماهی تابه‌ها حتی برای سرو کردن از سمت راست روی میز طراحی شده‌اند، البته وقتی همه چیز پخت و پز تمام شد!

ماهی تابه را بخرید
تابه گریل/گریل تابه
توری
Griddle قطعه ای از ظروف پخت و پز است که دارای سطح بزرگ، صاف یا برآمدگی است. با مقدار نسبتاً کمی روغن می توان از آن برای پخت غذاهای صبحانه مانند پنکیک، هاش براون و تخم مرغ استفاده کرد.

این می تواند مربع یا گرد باشد، اما معمولا دسته بلندتری مانند ماهیتابه را ندارد. گریل ها یا تابه های کباب پز که سطح رج های کوچکی را ارائه می دهند زمانی عالی هستند که بخواهید آن علائم گریل عالی را ایجاد کنید.

فروشگاه گریلد
واک
Woks دارای اضلاع بلند و شیب دار است و یک تابه همه منظوره آسیایی محبوب است. آنها به طور سنتی 14 اینچ قطر دارند و از فولاد کربن ساخته می شوند.

این ظروف دارای سطح پخت و پز داغ در قسمت پایین هستند، در حالی که از طرفین سردتر هستند. علاوه بر این، توانایی جابجایی مواد در تابه کنترل و تطبیق پذیری عالی را بر روی دما می دهد. Woks برای سرخ کردن، بخارپز کردن و سرخ کردن عمیق مناسب است.

فروشگاه Woks
برای تکمیل مجموعه خود آماده اید؟
با توجه به اینکه اکنون اشتیاق شما به غذای عالی و ظروف آشپزی عالی ایجاد شده است، وقت آن رسیده است که چند قطعه تخصصی دیگر را به مجموعه خود اضافه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.