لباس هودی زنانه که حالت کلاه آن بر اساس اندازه سر شما تنظیم می شود

هودی ها در سبک ها و طرح های مختلفی عرضه می شوند. آنها برای مردان و زنان مشهور هستند و کودکان نیز می توانند آن را بپوشند. بسیاری از مردان هودی را برای راحتی و گرما در هوای سرد انتخاب می کنند.

با این حال، برخی از لباس هودی زنانه شیک که در پلاس 2 لباس فروخته می شوند، سبک ها، مواد و ویژگی های متنوعی دارند. در اینجا راهنمای کامل خرید هودی مردانه است.

عواملی که باید در نظر گرفته شوند
هودی های زیپ دارهودی
مردانی که نمی خواهند مدل موهای شیک خود را خراب کنند یا کسانی که عاشق لباس های همه کاره هستند، هودی های زیپ دار را انتخاب می کنند.

علاوه بر این، می توانید هودی های زیپ دار را روی تی شرت یا یک پیراهن آستین بلند بپوشید. چه تی شرت داشته باشید چه نداشته باشید گرما خواهید داشت.

در حالی که بسیاری از این هودی ها از مواد بادوام ساخته شده اند که می توانند سال ها دوام بیاورند، زیپ آن ممکن است پس از شستشو یا خشک شدن مکرر فرسوده شود.

 

هودی های پیراهن کش
بسیاری از مردان برای اجتناب از زیپ، هودی های پولور را انتخاب می کنند. مردانی که از ظاهر زیپ‌آپ خوششان نمی‌آید، به احتمال زیاد هودی‌های پیراهن کش را ترجیح می‌دهند.

با آن، نیازی به پوشیدن زیر لباس ندارید، زیرا احتمال خارش زیپ را از بین می برد. با این حال، انتخاب هودی های پیراهن کش به معنای حالت دادن به موها پس از لباس پوشیدن است.

مواد هودی
در سال‌های گذشته، هودی‌ها از مواد مشابهی مانند سویشرت ساخته می‌شدند. ترکیبات پشم گوسفند و پنبه در میان مردانی که دوست دارند گرم بمانند محبوب ترین هستند.

این بازار امروزه چندین نوع هودی با آستر مشبک دارد که در بین ورزشکاران مرد محبوبیت دارد. اکثر هودی ها از پشم گوسفند، پنبه یا مخلوط ساخته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.