چوب ترمو روسی که برای درمان آرتروز بسیار کاربردی است

ویژگی های چوب نرم
ویژگی های چوب
همانطور که قبلا ذکر کردیم، چوب هایی که به عنوان نرم طبقه بندی می شوند، چوب هایی هستند که از درختان سریع رشد می کنند. از آنجایی که به سرعت رشد می کنند و از گیاهان چند ساله و مخروطیان می آیند، درمان آنها آسان است.

برای اینکه ایده ای به شما بدهم، درختانی که این نوع چوب ترمو روسی از آنها استخراج می شود عبارتند از: صنوبر، سرو، کاج، نارون، سرو یا کاج . کار با این چوب به دلیل نرمی بسیار آسان است.

آنها مطیع هستند. با این حال، چوب نرم اغلب با ضعف یا شکنندگی همراه است. این یک چوب نرم است و برای درمان آن نیازی به تلاش زیادی نیست، این به این معنی نیست که مقاوم نیست. این چوب ها مقاومت بسیار خوبی دارند و می توان با آنها چیزهای عالی ساخت.

آنها بسیار سبک، ارزان هستند و به طور گسترده در دسترس هستند . از جمله معایب می بینیم که جذابیت زیبایی شناختی کمتری نسبت به موارد سخت دارند.

علاوه بر این، دوام معمولاً تا حدودی کمتر است. چوب سخت را می توان با رنگ، لکه یا لاک به بهترین وجه درمان کرد. اگر این کار را با چوب های نرم انجام دهید، احتمالاً در طول درمان خرد خواهند شد.

 

چند نمونه از چوب های نرم:

پینو : کار با آن بسیار آسان، ارزان و با بافتی یکنواخت است. این چوبی است که بیشتر برای مبلمان، تزئینات، نجاری و تابلوسازی استفاده می شود.
مرکز: از این درخت چوبی به رنگ قرمز بیرون می‌آید که بوی شیرین و مطبوعی دارد. از آن برای ساخت کاشی، در ساخت و ساز، سقف سازی و پارچه فروشی استفاده می شود.
درختان سرو: این درخت درست مانند سرو است. بلند، سبک و مقاوم در برابر مواد شیمیایی است. خاصیت ارتجاعی خوبی دارد و هیچ رزینی ندارد، چیزی که بسیاری از مردم از آن استقبال می کنند. به طور گسترده ای در پوشش دیوار و سقف استفاده می شود.
ویژگی های چوب سخت
مبلمان
از طرفی ما چوب هایی داریم که سخت هستند. آنها به طور کلی قوی تر از چوب های نرم هستند. این بدان معنی است که آنها چوب های گران تری هستند و از درختانی با رشد کندتر به دست می آیند. این یک متغیر مهم است که باید در نظر گرفته شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.