کاشی استخری دوغابی که سبب سوراخ شدن آن دیوار شد

دانستن نحوه محاسبه متراژ مربع یک مهارت ضروری برای اکثر پروژه های بهبود خانه است. به منظور به دست آوردن مقدار صحیح مواد برای هر کاری، متراژ مربع یکی از نکات مهم برای کفپوش خواهد بود.

در این پست به نحوه استفاده از محاسبات ساده برای تعیین تعداد کاشی برای بازسازی خانه خود خواهیم پرداخت.

ممکن است محاسبه تعداد کاشی استخری دوغابی که برای پروژه خود نیاز دارید دشوار باشد. قبل از شروع هر کار کاشی کاری، چه روی دیوارها یا کف یک فضای بزرگ یا کوچک، باید تعداد کافی کاشی در دسترس باشد.

آخرین چیزی که می خواهید در میانه کار کاشی خود کشف کنید این است که به اندازه کافی سفارش نداده اید! اندازه گیری صحیح تا حد زیادی بهترین راه برای جلوگیری از اتلاف وقت و هزینه در حین کاشی کاری فضا است. فکر کردن به این فرآیند آسان است، اما در واقع نسبتاً ساده است.

با چند محاسبه و کمی کمک، می‌توانید به راحتی اندازه‌های مناسب کاشی مورد نیاز خود را بدست آورید—نگران نباشید، مدرک ریاضی لازم نیست! در این آموزش محاسبه کاشی، نحوه اندازه‌گیری متراژ مربع و روش محاسبه کاشی برای پروژه بعدی خود را به شما نشان می‌دهیم.

بنابراین، بدون بحث بیشتر، بیایید شروع کنیم.

تجهیزات خود را جمع آوری کنید – چه در حال اندازه گیری کاشی های سرامیکی کف اتاق نشیمن خود باشید و چه ایده های پشت سر هم آشپزخانه مرمری، لیست لوازم شما ساده است: یک نوار اندازه گیری، یک دفترچه یادداشت، یک مداد، و یک ماشین حساب.

اندازه گیری: قبل از اندازه گیری مطمئن شوید که فضا خالی است و هیچ چیز با نوار اندازه گیری شما در مسیر مستقیم قرار ندارد. تمام اثاثیه را به مرکز اتاق منتقل کنید و از شر حیوانات خانگی که سر راهتان هستند خلاص شوید.

طول و عرض منطقه را اندازه بگیرید و اگر اتاق دایره ای است، متر نوار خود را در مرکز دایره گسترش دهید و آن را بر دو تقسیم کنید.

محاسبه فوت مربع: اندازه کل فضایی را که به تازگی اندازه‌گیری کرده‌اید محاسبه کنید تا مشخص کنید به چند کاشی برای یک اتاق نیاز دارید. این به شما کل متر مربع را بر حسب اینچ برای هر منطقه ای که قصد کاشی کاری را دارید می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.