کاشی و سرامیک کف سرویس بهداشتی که جن زده شده است

– کاشی های شیشه ای به راحتی نصب می شوند و نیازی به زمان اضافی برای گیرش یا پرداخت ندارند.

این کاشی و سرامیک کف سرویس بهداشتی بادوام، مقاوم در برابر خش، مقاوم در برابر آب و مقاوم در برابر رطوبت هستند – از رشد باکتری ها و قارچ ها جلوگیری می کنند و از این رو بهداشت و امنیت سلامت را حفظ می کنند.

کاشی های شیشه ای به راحتی تمیز و نگهداری می شوند و اثرات نور خورشید نه رنگ کاشی ها را تغییر می دهد و نه باعث کم رنگ شدن آن ها می شود. این کاشی ها به راحتی تمیز می شوند زیرا سطحی براق دارند و به سرعت محو نمی شوند.

 

کمبود
– عیب اصلی کاشی های شیشه ای این است که گران تر از سایر گزینه های کاشی هستند. – احتمال زیادی وجود دارد که بعد از چند سال کاشی های مشابهی پیدا نکنید و از این رو، باید چند قطعه اضافی برای استفاده در آینده خریداری کنید.

نکاتی که باید قبل از گذاشتن کف شیشه ای در نظر بگیرید
یک کفپوش عالی نیاز به برنامه ریزی کامل دارد، و این مورد در مورد کاشی های شیشه ای نیز صادق است. چند نکته وجود دارد که باید قبل از انتخاب کف کاشی شیشه ای در نظر بگیرید.

ابتدا یک طرح را ترسیم کنید و مطمئن شوید که فضا به خوبی متعادل و متقارن به نظر می رسد. همچنین، هنگام تهیه چیدمان، محدودیت های کف را در نظر بگیرید.

شما باید ارتفاع کف را به درستی بدست آورید زیرا همه کاشی ها حداقل یک اینچ به کف اضافه می کنند.

اگر قصد دارید از کفپوش شیشه ای استفاده کنید، باید مطمئن شوید که سطح سخت و صافی دارید. این کفپوش ها زیرزمینی محکم و ظریف را ترجیح می دهند و اگر بتنی باشد بهترین گزینه است.

کاشی های شیشه ای برای اینکه سطح بتن را تراز کنید و آن را از هرگونه نقص ترک رها کنید. برای آب بندی سطح بتنی متخلخل، باید سطح خود را به درستی مسواک بزنید و جاروبرقی بکشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.