کفش مردانه صندل که قدرت تهویه پا دارد

کفش های خود را بعد از ظهر یا در پایان روز بخرید – نکات خرید کفش
خرید کفش مردانه صندل در آخر روز یا بعد از ظهر ترجیح داده می شود، زیرا این کار برای دقت سایز خوب است و طبق گفته پزشک (داگ تومن) اغلب سایز مناسب خواهد بود.

این به دلیل تورم یا تورم اندکی پاها در گرما یا بعد از راه رفتن طولانی است که وقتی این کشش را در حین اندازه گیری در نظر می گیریم روی دقت اندازه تأثیر می گذارد.

 

وقت خود را صرف کنید و عجله نکنید که چقدر کفش برای شما مناسب است
هنگام اندازه گیری کفش، لازم است کمی در جای خود راه بروید و بایستید.
قضاوت نهایی را در مورد میزان راحتی پاهای خود بگذارید، زیرا اندازه کفش از مکانی به مکان دیگر و از یک نوع کفش به نوع دیگر متفاوت است.
ترجیحاً هنگام اندازه‌گیری کفش‌ها، جوراب‌های ضخیم بپوشید تا به همه جوراب‌های شما برسد یا جوراب‌هایی را که قبلاً تصمیم داشتید بپوشید، با کفشی که می‌خرید بپوشید.

اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در قسمت جلویی پاهای شما وجود دارد – نکات خرید کفش
اگر کفش به شدت به پایین یا جلوی پای شما فشار می آورد، به این معنی است که سالم یا مناسب نیست زیرا به مرور زمان باعث درد، زخم یا بیماری می شود. بیماری هایی مانند پینه و هالوکس والگوس در نتیجه فشار روی پا یا نهفتگی انگشتان جلو ایجاد می شود.

باور رایج: کفش ها با گذشت زمان بزرگتر می شوند.
این کفش پس از دومین یا سومین بار پوشیدن یا حتی پس از مدتی استفاده می تواند به صورت ضربدری منبسط شود. اما کفش از نظر قد مناسب نیست، بنابراین برای جلوگیری از گیر کردن انگشتان جلو، دقت کنید که طول آن مناسب باشد و بهتر است از ابتدا آن را راحت انتخاب کنید. به تایید وبسایت پزشکی ( On Health
) به جای کفش های نوک تیز با سر نازک، حتما کفش هایی با صورت پهن یا مربعی بخریدنکته حرفه ای: بهتر است بین انگشت شست پا و جلوی کفش فاصله ای به اندازه ناخن شست داشته باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.